FAQ

faq

Najczęstsze pytania

Tylko za wyłączną zgodą naszej firmy.

Tak, nasi programiści nieustannie pracują nad nowymi funkcjonalnościami systemu.

Tak. Należy skontaktować się z nami w celu uzyskania dostępu do wersji DEMO

Od 3 do 10 dni roboczych

Oczywiście nasz dział programistów może zając się taką integracją, za każdym razem musimy jednak sprawdzić możliwości techniczne.

Tak, zapewniamy wsparcie techniczne w godzinach 08:00-18:00

Przepisy RODO obowiązują wszystkich przedsiębiorców, którzy przetwarzają dane osobowe. W sytuacji nawet kiedy współpracuje się z działalnościami jednoosobowymi, przetwarzamy dane osobowe właściciela. Współpracując z innymi firmami przetwarzamy dane osobowe ich pracowników. Tak na dobrą sprawę, ciężko sobie wyobrazić sytuacje, w której nie obowiązuje przedsiębiorcy rozporządzenie RODO

Tak, każdy kto przetwarza dane osobowe, prędzej czy później spotka się z sytuacją gdzie będzie musiał udowodnić kiedy, jaką i na jaki czas zgodę pozyskał od danego użytkownika, w takiej sytuacji przychodzi z pomocą CRM. Dodatkowo w sytuacji kiedy trzeba będzie udowodnić jakie środki bezpieczeństwa Państwo wdrożyli, można będzie pokazać system CRM, który jest odpowiednio zabezpieczony certyfikatami SSL i zapobiega utracie danych, gdyż są one przechowywane online.

Koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od aspektów technicznych związanych z synchronizacją CRMa ze stroną www, jak również dokładnego dostosowania i wdrożenia go u Pańswta w firmie.

Klienci

Zaufali nam